אודות

ברוכים הבאים- אנו שמחים לארח אתכם בצל אתרנו.
חברת דור הוקמה על ידי צוות מקצוענים בענפים שונים בתחום המתכת.

במקרה שלנו, ערכו של השלם עולה על סך כל חלקיו;

הקמנו בכל רחבי ישראל שערים חשמליים , מחסומים ,תריסי גלילה ודלתות פנלים. הצוות המגוון של אנשי מקצוע בעלי ותק של עשרות שנים בתחומי המתכת השונים מהווה תשובה מקצועית בכל רמה, בכל שעה ובכל רחבי הארץ.

אנו מזמינים אתכם לשוטט בין מגוון האפשרויות והפתרונות הטכניים השונים. לא מצאתם פתרון מן המוכן, אנו ניצור אחד ומיוחד עבורכם.

איכות וטכנולוגיה: כל המוצרים אותם אנו מתקינים - מכלולים, מנועים ואביזרים משלימים מיוצרים ע"י מיטב היצרנים של החברות המובילות מסוגן בעולם.

מלאי חלפים זמין וזמן תגובה מינימלי משלימים את הבחירה האיכותית ומבטיחים הפעלה חלקה לאורך זמן וגיבוי הולם במקרה הצורך.

צוות ובראש ובראשונה - רוח צוות: כפי שכולנו יודעים, תקלות אכן קורות, וכשמדובר על שער, תריס, מחסום או כל מערכת בעלת חשיבות למערך אבטחה, אנו ערוכים להגיש שירות תיקונים 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

תריסי גלילה

תריסי גלילה הם אמצעי שכיח ופופולארי לסגירת מפתחים לבתי עסק , למחסנים וגם לחניות בבתים פרטיים . תריסי גלילה מאפשרים פתיחה וסגירה מהירה של חנות , לדוגמא , בתחילת ובסוף היום . הם בנויים ממתכת חזקה ומאפשרים נעילה טובה של החנות ומקובלים על כל חברות הביטוח , כך שהם מקנים אבטחה טובה לעסק תוך נוחות ויעילות בתפעול . תריסי גלילה פועלים בסך הכל על פי אותו עקרון של תריסי גלילה ביתיים.
המשך לקרוא

שער צף

חברתינו היא אחת החברות המובילות בארץ בתחום השערים והמחסומים החשמליים . המוניטין שלנו כולל התקנת שערים מכל הסוגים והמינים באלפי אתרים בארץ , כולל שערים מיוחדים בהתאמה אישית , שיוצרו באופן מיוחד במקרים של תנאי שטח ייחודיים או דרישות ספציפיות של הלקוח . שער צף הוא אופציה פופולארית אחד מתוך מספר שערים חשמליים ששכיחים היום בארץ . מדובר בשער מתכת הנע באופן מאוזן לגדר או גבולות המתחם שבו הוא פועל .
המשך לקרוא