סורגים חשמליים

תריסי גלילה הם פתרון מוצלח לסגירת מפתחים של עסקים , חנויות , חניות פרטיות ומחסנים . מדובר במערכת זולה יחסית , שנותנת לכם נעילה מאובטחתהיטב וחזקה של המקום ונוחות שימוש מירבית .
סורגים חשמליים הם במידה מסויימת שדרוג של תריסי הגלילה : הם פועלים על אותו עקרון בדיוק ומעניקים את אותה נוחות ואותה רמת אבטחה , כשהיתרון שלהםהוא בכך שהם מאפשרים התבוננות אל תוך החנות או העסק גם לאחר הנעילה .

סורגים חשמליים מתאימים במיוחד לעסקים וחנויות שממוקמים במרכזי קניות הומי אדם , כך שקהל הלקוחות הפוטנציאלי יכול לראות את חלון הראווה של החנות ולהתרשם ממנה גם בשעות הערב והלילה .

חנויות רבות משקיעות בחלונות ראווה מעוצבים ומפתים ולבעלי חנויות רבים יש אינטרס מובהק שחלון הראווה יהיה גלוי לעין גם אחרי שעות הסגירה .

חלון ראווה מושקע הוא חלק חשוב במאמצי השיווק של העסק ולכן סורגים חשמליים , המאפשרים המשך תצוגה של חלון הראווה יכולים לתרום תרומה משמעותית למכירות של העסק .

סורגים חשמליים מגיעים במגוון דגמים ותצורות המשלבים אסתטיקה עם אבטחה טובה וחזקה .
גם אם במבט ראשון סורגים חשמליים נראים עדינים למראה , מדובר בסורגי מתכת חזקים ביותר שלא נופלים בכלום בחוזקם מתריסי הגלילה המוכרים .

התקשרו למוקד השירות של חברת שלנו ואיש מקצוע מטעם החברה ישמח להגיע אליכם כדי לייעץ ולהציע לכם סורגים חשמליים שיתאימו לעסק שלכם .