תיקון שערים

שערים משמשים בארץ למגוון רחב של תפקודים : כשערים לבקרת כניסה ויציאה של רחבים , שערים לצרכי אבטחה של מוסדות רגישים , שערי כניסה לישובים , לחניות בתים ועוד . 

לכל צורך , שימוש ותנאי שטח מתאימים שערים אחרים . 

אנשי המקצוע של חברתינו מהחברות המובילות בארץ בתחום השערים והמחסומים החשמליים ישמחו לייעץ לכם לגבי השער המתאים ביותר עבורכם .

חברת ניו-דור חרטה על דגלה את נושא האיכות והדבר מבתבטא בראש ובראשונה באיכות החומרים והמוצרים שבהם משתמשים להתקנת שערים .

אנו מאמינים ששימוש במוצרים של מיטב התוצרת העולמית בתחום יבטיח לכם שנים רבות של שימוש בשער במינימום תקלות ויחד עם זאת גם בשער האיכותי ביותר צפויות לקרות ברבות השנים תקלות שידרשו תיקון שערים .

תקלות בשערים יכולות להגרם כתוצאה מנזק בשלד המתכת של השער עצמו , בגלל תקלה מכנית , נזק למערכות החישה הרגישות המבקרות את תנועת השער או קצר או בעיה חשמלית .

חלק בלתי נפרד מאיכות השירות שלנו הוא הזמינות והדחיפות שבה יגיעו אליכם כדי לבצע תיקון שערים בעת הצורך . בניו-דור מבינים ששער תקוע פוגע בפעילות העסק , המוסד או הבית שלכם ולפעמים גם פוגם ברמת האבטחה של המקום ולכן תיקון שערים צריך להיות מידי ויעיל .

מוקד השירות של שלנו זמין לכם 24 שעות ביממה ובכל ימות השנה . מיד לאחר הדיווח שלכם על תקלה ימצא מקצוען מהצוות הרחב שלנו הפרוס בכל הארץ והוא כבר יהיה בדרך אליכם כדי לבצע תיקון שערים במהירות האפשרית .