שער חשמלי הוא פתרון נהדר עבור בניינים, חניונים, מרכזים לוגיסטיים, מפעלים ועוד מיני מקומות שונים בהם נדרשת חסימת גישה לאנשים או רכבים שאינם מורשים. בעת התקנת שער חשמלי ניתן להגן על החניון ולהבטיח כי רכב שאינו מורשה לא יוכל להיכנס לחניון ולתפוס את חניית הדיירים העובדים או המתגוררים בבניין. בשל החשיבות הרבה של שער חשמלי, בעת בחירתו יש להכיר את כלל השערים המוצעים בשוק כדי לבצע בחירה נבונה ממנה תוכלו ליהנות למשך שנים רבות. שערים חשמליים הם פריט דומיננטי בחלל הבניין, ולכן בעת בחירתם יש להקפיד גם על ההיבט הפונקציונלי וגם על ההיבט העיצובי על מנת לבחור שער פרקטי המתאים לאופי השימוש בו וגם שישתלב בצורה עיצובית מושלמת במקום.  

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת שער חשמלי?

תדירות השימוש בשער – שערים חשמליים מופעלים בעזרת מנוע ולוח פיקוד, כאשר למנוע יש תפקיד המאפשר לפתוח את השער, ולוח הפיקוד הוא זה שמקבל את פקודה מהשלט כדי לפתוח א השער. בכדי לבחור את עוצמת המנוע, שאגב הוא גם ישפיע על סוג השער, יהיה עליכם לדעת עד כמה השער יהיה בשימוש בשגרת היום יום. ככל שהשער יהיה בשימוש בדירות גבוהה יותר, כך יהיה עליכם לבחור מנוע עוצמתי. כמו כן חשוב לשים לב למהירות התגובה של פתיחה וסגירת השער, כאשר העדיפות היא לבחור בשער הנפתח במהירות רבה.

חיישנים איכותיים – חיישנים איכותיים יאפשרו לזהות רכב או הולך רגל אשר נמצא בקרבת השער וכך ימנע את סגירתו. פרמטר זה חשוב במיוחד ויוכל למנוע פגיעה ברכבים שיעקבו תחת השער או חלילה פגיעה בעוברי אורח.

רמת הגנה – שערים חשמליים יכולים להיות מאסיביים האוטמים לגמרי את מקום החנייה, או יכולים להיות מחסומי זרוע. עליכם לדעת אם ברצונכם לאטום את השער לגמרי ויאפשר פרטיות והגנה מיטביים על החניות או ברצונכם לאפשר מעבר להולכי רגל או אופנועים.

תקציב אישי – מחיר שערים חשמליים משתנים על פי מספר גורמים: החומר ממנו עשוי השער, עוצמת המנוע, וגודלו, סוג השער ואלמנטים עיצובים כמו פרזולים מיוחדים. עליכם לדעת מראש מהו התקציב המוקדש לטובת השער וכך לבצע בחירה נכונה שתשמש אתכם בנאמנות בשגרת היום יום.

WhatsApp chat