בימים שבהם הבטיחות והביטחון כל כך משמעותיים, שערים ומחסומים חשמליים הופכים להיות מחזה נפוץ הרבה יותר בכל מקום. המחסומים החשמליים הם בדרך כלל מחזה מוכר ממבנים ציבוריים וממוסדות וגופים שונים, ולכן החשיבות שלהם ברורה. היום אנחנו מוצאים מחסום חשמלי גם במקומות אחרים ולכן זה נראה הרבה יותר נגיש וזמין לכולם. מחסום חשמלי משמש אמצעי בטיחות נוסף שמונע כניסה של גורמים לא מאושרים לשטח המוסד הציבורי, מונע כניסת כלי רכב לחניה המשורה רק לכם ולדיירי הבניין שלכם, מונעת כניסה למחסנים שאין לאף אחד רשות להיכנס אליהם מלבד העובדים ומי שמאחסן שם ובאופן כללי מצליח לעכב גורמים לא רצויים מכניסה למקומות מסוימים.

היכן עוד מתקינים מחסומים?

אנחנו רואים מחסומים חשמליים במחנות צבאיים כמובן, בעיקר בגלל שיקולי הביטחון, אבל ביטחון הוא שיקול מכריע בכל מקום כמעט בימינו, בגלל המצב. זו הסיבה שנמצא אותם גם במקומות גדולים כמו מפעלים ומוסדות חינוך, שדות תעופה ומתקנים צבאיים ומסווגים בכלל. נוכל למצוא אותם בעיקר בבתים פרטיים שבהם יש שטח גדול שרוצים להגן עליו ולא להניח לכל אחד גישה חופשית, כמו במושבים. היום אנחנו מוצאים הרבה וילות נופש ומתחמי בילוי ואירועים במקומות כאלה, ושם נחוצה שמירה שכזאת כדי לעזור לשומרים ולמאבטחים לשמור שלא ייכנס קהל זר שאינו מוזמן. זה נועד בעיקר כדי לשמור על הפרטיות של מקומות כאלה, ומחסומים חשמליים עושים בדיוק את מה שהם נועדו לעשות.

התאמת מחסומים לצרכים שלכם

בכל מקום יש צורך להקים מחסומים שיתאימו בדיוק למטרות של בעל המקום. יש לקחת מידות ולהתאים לפי זה את המחסום המתאים, גם לפי זה קובעים כיצד ייראה המחסום ואיך יוקם. הצרכים שלכם למחסום כזה קובעים גם את העיצוב. אפשר לעשות מחסום שהוא רק זורע שיורדת ועולה בזווית של 90 מעלות, ואפשר לעשות מחסום הזהה על מסילות, או מחסומים שנפתחים כמו שערי כנפיים, אם זה הסגנון שמתאים לכם ויש לכם מספיק שטח כדי להציב את המחסום הזה בצורה יעילה. בכל מקרה, הקפידו לבחור ביצרן אמין עם מוצרים שעומדים בתקינה הכי טובה שיש.

WhatsApp chat