דלתות הזזה בהתאמה אישית

בבואכם להתקין דלתות בבית, בוודאי תתקלו באפשרות להתקין דלתות הזזה. דלתות הזזה הן פתרון נהדר עבור חללים או אזורים בבית אשר לא ניתן או עדיף שלא להתקין בהם דלת רגילה, בין אם עקב שיקולים עיצוביים, שיקולים טכניים ועוד. כיום, ניתן להתאים את דלתות הזזה באופן אישי במגוון עיצובים על פי בחירתכם האישית. נשמע מעניין? בואו להכיר את עולם דלתות הזזה המותאמות!

דלת הזזה: מה היא?

דלת הזזה הינה דלת אשר "זזה" הצידה, בשונה מדלת רגילה אשר נעה על ציר. דלת כזאת, קיימת לרוב על ידי הזזה ללא חיפוי, או כיס, אך קיימת טכנולוגיה כיום אשר מאפשרת הזזה בלתי נראית, המכונה "כיס". בפסקאות הבאות נרחיב על השימושים המתאימים לדלתות הזזה כאלה.

אז למה באמת להתקין דווקא דלתות הזזה?

דלתות הזזה נחשבות למומלצות במיוחד עבור פתחים בהם קשה לפתוח את הדלת תוך או מחוץ לחלל עצמו, כגון דלתות חדרי שירותים קטנים בבית וכד'. בנוסף, דלתות הזזה הם שימושיות עבור חללים לא קונבנציונאליים, כגון קירות עגולים, מרפסות נוף או שמש ועוד. בייחוד כאשר מדובר בדלת הזזה בטכנולוגית כיס, ניתן לפתור בעיות רבות של חוסר מקום הנגרם כתוצאה מפתיחה וסגירה של דלת רגילה. במידה ומדובר במרפסת למשל, ניתן להתקין דלת הזזה רחבה ושקופה, ועוד.

מה חשוב לבדוק לפני שמתקינים דלתות הזזה?

ראשית, חשוב להבין מהו הצורך המדויק אשר בגינו החלטתם להתקין לדת הזזה. הצורך, יעזור לכם להחליט על המנגנון, התקציב, העיצוב ועוד. בנוסף, יש לבדוק למשל בדלתות הזזה בטכנולוגית כיס, האם התקנת הכיס מתאפשרת. לשם כך, תוכלו להיעזר באיש מקצוע.

החדשות הטובות: דלתות הזזה בהתאמה אישית

כפי שוודאי הבנתם, דלתות הזזה נועדו במיוחד עבור הצרכים היצירתיים הללו בחללים, בהם דלת רגילה נראית פשוט לא מתאימה. פתרון יצירתי, כולל גם עיצוב יצירתי ומותאם אישית, ולכן ניתן למצוא כיום שלל דלתות הזזה באפשרויות התאמה שונות, ולא רק במאפיינים ברורים מאיליהם, כגון צבע, גודל, או רוחב. ניתן להתאים למשל את דלתות הזזה לחלונות או לשאר דלתות הבית, ואף ליצור דלתות הזזה רבות סביב חלל אחד, במקום חלונות.

לסיכום: כיצד לבחור דלתות הזזה ולמה להתאימן?

דלתות הזזה יש להתאים לעיצוב הבית כולו וכמובן, לצרכים הספציפיים בחלל. בנוסף, יש לשים דגש על התאמה אישית לשאר מרכיבים חשובים בבית. זכרו, כי דלתות הזזה הם פתרון מצוין למחסור במקום או לעיצוב חללים יצירתי.

WhatsApp chat