הדרך מהכביש אל שטח המפעל, החניון המסחרי או המלון היוקרתי עוברת דרך שער חשמלי גדול שנפתח משני צדדיו – ממש כמו כנפיים. אלו הם שערי הכנף שנחשבים לשערי הרכב החשמליים האהודים ביותר בשוק ויש לך מספר סיבות מעולות. הכניסה חלקה וזורמת, כאשר בד בבד ניתן גם לאפשר לרכב שמבפנים לצאת החוצה, השער שקט, העיצוב מרשים והולכי רגל לא יצליחו "להשתחל" סתם כך אל פתחי השער בעת פעולתו – מה שמבטיח שרק מורשים בלבד יוכלו להיכנס אל המקום.

מה מייחד את שערי הכנף?

דגם שער חשמלי כנף, הינו חזק ויציב המורכב מצירים מיוחדים שמחזיקים את משקל השער מעל האדמה ומעניקים לו מעין "ריחוף קל". בעת ההתקנה של השער, יש לבחור בצירים בגודל מתאים על מנת למנוע מהם להישחק תוך זמן קצר וכן לחשב היטב את גודל השער עצמו בהתאם למעבר הכניסה. פרמטרים נוספים שנבדקים קשורים לתוואי השטח עצמו: עליו להיות ישר כדי לא לגרום להטיה חוזרת של הכנפיים וכן יש לבצע התקנה מיוחדת במקומות הרריים או על יד הים בהם נושבת רוח חזקה שעלולה לפגוע במנוע החשמלי. במפעלים או מקומות בהם קיימת כניסת כלי רכב מוגברת, ההמלצה של המומחים מחברת new door היא להתקין עינית הגנה שתמנע מהשער להיסגר, כל עוד יש במעבר רכב תקוע, הולך רגל או בעל חיים.

גם מלונות בוטיק יכולים!

גם עולם התיירות נהנה משימוש נרחב בשערי הכנף, כאשר הכניסה מורכבת מכביש גישה אל מבנה האירוח. השער כולל צורות ופירזול מעניינים ופתיחתו המיוחדת מעניקה לאורחים תחושה של יוקרה וכבוד, שכן שער חשמלי כנפיים מזכיר את המבואה אל טירה עתיקה או אחוזת אצילים שרואים לרוב בסרטים.

זקוקים לשער מאיכות גבוהה? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat