כל שער חשמלי ממלא את הצורך המושלם עבור בעליו: הוא שומר להם על החניה, מגן על הרכב שלהם מפני רוחות, משקעים ואף מעשי ונדליזם מצערים, חוסם גניבות ומעניק מראה אסתטי יפה ומושך לגדר הבית. שערים חשמליים נוחים מאוד לתפעול והם מגיעים בצורות, עיצובים וצבעים רבים מהם כל אחד יכול לבחור את מה שמתאים לו. הדגמים האיכותיים ביותר, אלה העשויים מברזל ופלדה, מיוצרים במקצועיות רבה ומתוך ניסיון מעשי רב בשטח, תוך ביצוע התאמות רבות לקהל הלקוחות ולכל מטרה קיימת.

 

איזה סוג שער מתאים לי?

לשער החשמלי האהוב ישנם מספר סוגים: שערי גלילה הנפתחים מעלה על ידי תריס, שערים הנפתחים כגוש אחד מעלה באמצעות ציר, שערי כנף המורכבים משתי דלתות פירזול כבדות שנפתחות משני צידי הדרך, שערים קונוזוליים כפי שמוצב בכניסה למושבים רבים ועוד. לכל שער שכזה יתרונות משלו, עליהם תוכלו להתייעץ עם חברה המספקת שערים חשמליים במרכז, בצפון או בדרום, באזור שלכם. חשוב שהשער יהיה אסתטי, מהיר ונוח לפתיחה ותואם את גודל המבואה או שטח החניה הקיים. זכרו כי להתקנה מקצועית ישנה חשיבות עצומה, כאשר כל התקנה חובבנית ובלתי מקצועית עשויה להוביל לנזקים כבדים ולעלויות נוספות.

שירות התיקונים של ניו דור

אם אתם מחפשים אחר שירות תיקון שערים חשמליים במרכז, תוכלו לפנות אל חברת "ניו דור" המתמחה ומובילה בתחום התקנה ותיקון שערים חשמליים מכל הסוגים והדגמים, על פי תקנים מחמירים מאת מכון התקנים ועל בסיס ניסיון מעשי של שנים רבות בשטח. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מובילים שיוכלו לייעץ לכם באדיבות רבה בנוגע לסוג המתאים, לבצע את ההתקנה באופן מקצועי וכמובן להגיע ולתקן אם יש צורך. 

רוצים להתקין שער חשמלי ומתגוררים באזור המרכז? איכות, בטיחות, מקצועיות וגם מחיר הוגן מצדה של החברה המציעה זאת הם פרמטרים שחשובים לכם? חברת ניו-דור היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700