שערים חשמליים הם פתרון אוטומטי המגן על המרחב הציבורי או הפרטי ולרוב משמש ככניסה לחנייה ששטחה מוגבל: בית פרטי, בניין, קיבוץ או מושב, מקומות עבודה שונים ועוד. לשערים אלו מגוון סוגים כך שניתן להתאים את הדגם לצורך האישי ולמזג אותו עם המראה החיצוני של המבנה והחצר. המערכות החשמליות המאפיינות את שערים אלה מאפשרות שמירה על הסדר והקפדה על כך שרק מורשים בלבד יוכלו להיכנס פנימה.

מה ההבדל בין שער חשמלי ומחסום?

רבים מתבלבלים בטעות בין השניים, כאשר מחסום כולל לרוב זרוע עולה ויורדת המקובלת לרוב בכניסה לחניון הקניון או המרכז המסחרי ואילו השער החשמלי נפתח לכיוון אחד לרוב ובאופן אופקי ומאפשר לכלי רכב רבים לעבור פנימה והחוצה בו זמנית, לרבות כלי רכב גדולים כמו משאיות, אוטובוסים וכד'. מחיר שער חשמלי הינו גבוה יותר מזה של המחסום, שכן הוא בעל איכויות אחרות בנוגע לאיכות החומר, הדגם, העיצוב והשימוש והוא ניתן לפתיחה באמצעות שלט, שיחה מהנייד, סמס ועוד.

האם השער החשמלי מתקלקל הרבה?

בהחלט לא. עמידותו הגבוהה של השער מורכבת משילוב בין התקנת מומחים מקצועיים לבין חומרים עמידים ויציבים למשך שנים. יחד עם זאת, ככל מנוע חשמלי הוא עשוי לחוות בלאי או נזקים שלא היה ניתן לצפות קודם לכן. במצב זה יש לעקוב אחר הוראות החברה ממנה נרכש השער ולזמן אותה על מנת לתקן במידת הצורך.

בבואכם לבדוק ברשת על שערים חשמליים השוואת מחירים תוכל לעזור לכם לקבל מושג בנוגע לעלות הכוללת. המחיר עומד בממוצע על כמה אלפי שקלים כאשר הוא משתנה בהתאם לדגם והעיצוב הנבחר, החומרים מהם הוא עשוי ומהלך ההתקנה. מומלץ לבדוק גם מהו מערך השירותים שהחברה בה בחרתם מספקת כמו תיקונים, חלפים, אחריות וכד'.

את החברה המתאימה מומלץ שלא לחפש על סמך "המחיר הזול ביותר", שכן יש להתקנה זולה ובלתי מקצועית של שערים חשמליים מחיר גבוה מאוד, הן בשל הסיכונים הבטיחותיים הקשורים לכך והן בשל התקלות החמורות שיתגלו מוקדם מן הצפוי.
רוצים ליהנות מכל היתרונות הרבים שמציעים השערים החשמליים? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat