שערים חשמליים ממבחר סוגים יכולים להוות כניסה מרשימה הביתה. בעוד שסוגיית החניה בישראל הופכת מבעיה למצוקה של ממש, אלו הדואגים למהר ולהציב אותם בכניסה לבית או הבניין, יכולים להישאר בראש שקט ולהבטיח לעצמם מקום שמור ונוח שחף ממכוניות זרות. לשערים החשמליים ישנם מספר סוגים, החל משערים המורכבים מתריס גלילה – המאפיינים בתים צמודי קרקע רבים ועד שערי כנף מרשימים הנפתחים לשני צידי הדרך ומתירים לרכב להיכנס פנימה אל תוך השטח. כל שער חשמלי בעל אמירה ייחודית משלו, כולל עיצוב מעניין שניתן לבחור באופן אישי, צבע וכמובן התאמה מיטבית לסביבה החיצונית של הבית או הבניין, כך שהוא מתמזג עמם ועם הרחוב בו זמנית.

כמה זה עולה?

אם חשוב לכם לבדוק על שער חשמלי עלות הוא כמובן הדבר הראשון שתבחנו. על כן, הרשו לנו לספר לכם כבר עכשיו כי המחיר הינו אלפי שקלים בודדים כולל התקנה ורכיבים חיוניים כמו מנוע, שלט ואחריות. אם אתם יודעים כבר עכשיו בנוגע לדגם מסוים שברצונכם להציב בחניה, הקלידו את הביטוי שערים חשמליים לחניה השוואת מחירים ותוכלו לקבל מושג מדויק יותר. באופן כללי, כל חברה המתקינה שערים חשמליים תוכל למסור לכם מידע מלא ומהימן, לאפשר לכם בחירה עיצובית רחבה ולתכנן יחד איתכם את גודל השער ויתר הצרכים שעליו למלא עבורכם.

מה זה כולל?

מקומות רבים ברשת מכילים מכירת שערים מיד 2, לרבות מנועים לשערים, גופי פיקוד, עין אלקטרונית, צ'קלקה וכו'. המנוע הוא זה המאפשר את פעולתו התקנית של השער ומבצע פתיחה וסגירה מהירים ושקטים. ההוראות מתקבלות תמיד מגוף הפיקוד הקורא את פעולת השלט ומורה על הפתיחה ואילו העין האלקטרונית והצ'קלקה הינם אמצעי בטיחות חשובים לשערים גדולים, המיידעים על תזוזת השער בכל שעות היממה ומונעים ממנו להיסגר על רכב או הולך רגל, העומדים חלילה בקו הסגירה של השער.
אם אתם בודקים כעת ומחפשים שערים חשמליים לחניה מחירים יוכלו להימסר לכם מאת חברה מקצועית שתחשוב יחד אתכם על הצורך, על העיצוב המושלם וכמובן על ההתקנה המהירה בשטח.

תוהים אילו דגמים של שערים חשמליים מוצעים כיום בשוק וגם מהן העלויות? איכות, מחירים נוחים וגם שירות הוגן הם בדיוק מה שאתם מחפשים? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat