מחסומי זרוע חשמליים המותקנים בכניסה לחניות רבות בישראל, מהווים כבר שנים רבות את אחד הפתרונות המוצלחים לכניסה ויציאה מהירים משטח החניה. הזרוע יכולה להתרומם במגוון דרכים: פתיחה חשמלית באמצעות שלט רחוק, כרטיס מגנטי או הוצאת כרטיס חניה, פתיחה באמצעות הסלולרי, מערכת שמירה ובקרה מרחוק ועוד. אם אתם מבררים כמה יעלה לכם להציב מחסום זרוע חשמלי לחניה מחיר אפשרי נע בין כמה אלפי שקלים, כאשר יש הבדלים בדגמים, בחומרים וברמת הגימור.

בטיחות מעל לכל

מחסום זרוע חשמלי לחניה מתבצע תוך התקנה מקצועית בלבד, כאשר הוא כולל בנוסף עינית המותקנת על גבי המחסום, שתמנע ממנו להיסגר על רכב תקוע או ראשו של הולך רגל חלילה. כך הופך המחסום לכלי ידידותי ואף בטיחותי, המתיר אך ורק לרכבים המתאימים להיכנס.

מדוע מחסום ולא שער גלילה?

כאשר צפויה תנועת כלי רכב רבה לאורך שעות היום, יש להביא בחשבון את מהירויות הפתיחה והסגירה שכן מחסום מייצר תנועה מהירה יותר. בנוסף, המחסום איננו מבטל את תנועת הולכי הרגל ומונע מהם להיכנס, מה שיתאים במיוחד לחניונים ציבוריים, מרכזי קניות ועוד.

עלותו של מחסום זרוע חשמלי מורכבת מכל תהליך בחירת הדגם הרצוי, ההתקנה בשטח והאחריות. כאשר ישנו מקום שאין בו תשתית מתאימה ומעוניינים בכל זאת להקים בו מחסום זרוע חשמלית מחיר ההתקנה עשוי לעלות בהתאם לעבודות נלוות שיש לבצע כמו תשתית מבטון או גיזום של צמח סמוך. אם מדובר בחניון של בניין מגורים, ניתן לייצר שלט אישי לכל דייר בעלות מוסכמת נוספת מראש של ועד הבניין וכך גם לבקש משכן לפתוח עבורכם את השער, במידה ושכחתם אותו בבית או שהוא ניזוק.

כאשר מתגלה תקלה במחסום עצמו, חשוב להימנע מניסיון תיקון עצמי. פעמים רבות שוברים המשתמשים את הזרוע או את הקפיץ בניסיון להפעיל כוח על המחסום – מה שיביא להחלפת חלקים במחסום שתסתכם בהוצאה מיותרת של מאות שקלים נוספים ובאי שקט למספר ימים. פנו לחברה מקצועית ומוסמכת שתאבחן עבורכם את התקלה ותבצע תיקון מהיר ויעיל.

רוצים להתקין מחסום חשמלי מאיכות גבוהה ומתלבטים באיזה דגם לבחור? חברת ניו-דור היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לקבלת פרטים נוספים, לחצו כאן או התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat