בתקופה שבה כל בית נבנה עם חלונות גדולים פתוחים לרווחה אנחנו זקוקים לפתרונות הצללה מסוימים לשעות החמות של היממה. גם בארץ מוצפת שמש ואור אנחנו חייבים לקבל מדי פעם הפוגה כדי לא לסבול מסנוור מרוב אור ולפעמים אנחנו פשוט רוצים לשמור על עמימות מסוימת שנעימה לעיניים ולא מפריעה. הצללה בעזרת תריסים חשמליים לבית היא הדרך הנוחה שמתאימה לרבים כדי לגרום לכך שהטמפרטורה בבית תהיה נעימה שעות רבות וגם כדי לנצל את הפתיחה והסגירה הנוחות כדי לא לעייף את היד ולא לגרום לשחיקה גדולה שקיימת אצל תריסים קונבנציונליים. תריסים אלה שנגללים חשמלית הרבה יותר קלים לתפעול ונוחים בכל גיל ובכל מצב, מה שנוח גם לילדים וגם לקשישים, ובעיקר לבעלי מוגבלויות.

למה דווקא תריסים חשמליים?

התריסים החשמליים מספקים לכם הרבה יותר עמידות ובלאי מופחת משום שהם עשויים מחומרים יציבים יותר ואיתנים בפני פגעי מזג האוויר ושימו שמוגבר. תריסים חשמליים שבונים היום הם תריסים שנראים גם אסתטית הרבה יותר טוב ולכן אפשר להתאים אותם בקלות לכל סגנון של בנייה ועיצוב פנים. במקרים רבים תוכלו למצוא גם תריסים חשמליים שיש בהם אפשרות להסיט את השלבים כך שהם ייטו לפי זווית השמש, ובכך תגדילו את האפשרויות שלכם להצליל את הבית. תריסים אלה נבנים ומורכבים לפי מידות אישיות שלכם ולכן יוכלו להתאים לכל בית ולכל סגנון בנייה, לפי הצרכים שלכם, אם זה לחלונות הבית או לפתח היציאה למרפסת או אפילו למוסך ולמחסן.

יתרונות התריס החשמלי

הרבה יותר מכל התריסים המיושנים שהכרנו פעם אנחנו מוצאים יותר ויותר בתים שיש בהם פתרונות חשמליים לכל פונקציה. יש היום תריסים חשמליים שמחליפים את התריסים המוכרים מפעם שהיו תריסי הזזה מפלסטיק או תריסי גלילה מפלסטיק. תריסי גלילה ישנים שלהם יש רצועת משיכה מבד כבר אינם מתאימים גם לעיצוב הבתים העכשווי או לצרכים המשתנים והדינמיים של משפחות רבות. היום זקוקים לתריסים שיהיו נוחים יותר לתפעול גם משום שרבים בוחרים לחבר את ביתם למערכת שליטה של בית חכם, כך שיוכלו אפילו לשלוט בתריסים מרחוק ולקרר את הבית עוד מלפני שמגיעים הביתה ועושים זאת לבד.

WhatsApp chat