ישנם סוגים שונים של דלתות פנים. לכל סוג מראה אחר, מאפיינים שונים וגם איכויות אחרות. הבחירה מבין הסוגים לא תמיד קלה, שכן, ובייחוד כיום, האפשרויות הרבות עשויות לגרום לבלבול קל ולהקשות עליה. אולם, אם דואגים לפנות אל המומחים בתחום, אל דלתות גאש, המרכז הישראלי לדלתות, המרכז הישראלי לדתות, יכולים למצוא בקלות ובמהירות בדיוק את מה שמחפשים. אחת האפשרויות, וגם זו הנחשבות לבין הטובות ביותר, היא דלת למינטו. מהן דלתות למינטו ומה כדאי לדעת עליהן? על כך ועוד, במאמר שלפניכם.

מאפייני הדלתות

שמן האיטלקי והניחוח האירופאי, המגיע מהן, כזה שקשה להתעלם ממנו, מרמז על כך שאלו הן דלתות מאיכות גבוהה. דלתות הידועות כאחד הסוגים המומלצים ביותר כיום. דלתות אלו, שלא כמו דלתות אחרות, בנויות בתצורת שכבות ואינן עשויות מעץ מלא. אם בעבר חשבנו רובנו כי דלתות מהעץ המלא הן היחידות שטובות לנו, או, לכל הפחות, אלו העדיפות על פני האחרות, הרי שכיום הסיפור הוא אחר ודלתות הלמינטו מביאות איתן בשורה חדשה ומפתיעה לשוק. בעוד שדלתות העשויות מעץ מלא עשויות להישחק עם השנים והן חשופות לנזקים רבים, דלתות למינטו, מעצם היותן בנויות בשכבות, מציעות לא מעט יתרונות.

המראה המכובד מאד שלהן הופך אותן לפתרון המועדף על רבים וגם היותן קלילות במשקלן. קל מאד ונוח מאד לתפעל אותן, פשוט ומהיר לפתוח, לסגור או להזיז אותן ואין צורך להשקיע בכך כוח רב. בנוסף, למרות שהן מרשימות ומושקעות מאד, המחיר שלהן, באופן יחסי, לא גבוה כל כך ועל אחת כמה וכמה בהשוואה לדלתות האחרות. החלק הפנימי של דלתות מסוג זה עשוי מעץ דחוס, שבו חללים קטנטנים. בזכותם הופכת הדלת לקלת משקל ובמקביל מציעה פתרון של בידוד ברמה גבוהה. בחלקה החיצוני של הדלת ישנה שכבה מיוחדת, העשוי מחומר דמוי פורמייקה. חומר זה מעניק לדלת את הגימור הנהדר שלה, בזכותו הופכת הדלת למומלצת במיוחד.

היתרונות שמציעות דלתות אלו

לא בכדי מעדיפים רבים לבחור דלתות למינטו. ראשית, המראה המיוחד והמושקע שלהן משתלב נהדר בכל מקום, בכל מרחב, ומוסיף הרבה מאד סטייל. ניתן כיום לבחור את ציפוי הדלת, כך שיתקבל המראה המבוקש. זה יכול להיות ציפוי העשוי מדמוי עץ מחוספס, מדמוי עץ חלק, מכזה המגיע בצבע בהיר או אחד בצבע כהה. שנית, אי אפשר שלא להזכיר את הסגנון העיצובי של דלתות הלמינטו. אלו יכולות להיות דלתות בסגנון צעיר ורענן או דלתות בסגנון קלאסי יותר. אפשר, בזכות העיצובים השונים שלהן, להשיג את האפקט שבו מעוניינים, כזה שישתלב נהדר במקום שבו הן מותקנות. בנוסף, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שמשולבת בעשיית הדלתות, ניתן לשלב בהן אלמנטים מיוחדים, שייצרו מראה מושקע עוד יותר, כמו זגוגיות מסוגים ובעיצובים שונים ועוד. יתרונות רבים אלה מאפשרים ללקוחות, המעוניינים בדלתות למינטו, ליהנות מפתרון בהתאמה מלאה. פתרון פונקציונאלי וגם יפהפה. 

WhatsApp chat