התקנת מחסום חשמלי עם תאורה

 

מחסומים חשמליים על סוגיהם השונים מספקים אמצעי יעיל למניעת כניסה לא מורשית של כלי רכב ועוברי אורח. מחסומים אלו נדרשים במקומות רבים לרבות חניונים פרטיים, ציבוריים ושל בתי עסק. כמו כן ,במקרים בהם המחסום נדרש להיראות בתנאי תאורה לקויה רבים בוחרים להתקין מחסום חשמלי מואר, בדרך כלל מסוג מחסום זרוע המואר באמצעות נורות לד. עם חברת NEW DOOR תזכו בהתקנה מקצועית של מחסום חשמלי עם תאורה, מותאם לצרכי בעליו ונתוני המקום.

 

היתרונות של מחסון חשמלי מואר

 

מחסום חשמלי מואר מספק אמצעי בטיחות יעיל שמאפשר בשעות חשיכה ובתנאי ראות ירודים להבחין בו, להאט את מהירות הנסיעה מבעוד מועד וטרם ההגעה אליו. בשוק מוצע מחסום חשמלי עם פס לד המשנה את צבעו בהתאם למצבו, כאשר המחסום פתוח צבע התאורה ירוק וכאשר המחסום סגור צבעו אדום. כמו כן ישנם מחסומים ושערים עם תאורה שמהבהבת במהלך פעולת פתיחתם וסגירתם.

 

חברה מקצועית להתקנה מחסום מואר 

 

בחירה בחברתנו להתקנת מחסום חשמלי מואר מעניקה שורה של יתרונות. העיקריים שבהם הינם:

  • בזכות הניסיון, הידע, הכלים ומבחר דגמי המחסומים, בחירה בחברתנו תבטיח התקנה מקצועית, איכותית ועמידה, עם שירות יעיל ואדיב. 
  • שירותי ההתקנה של החברה מסופקים לכל מגזרי המשק – פרטיים, עסקיים וציבוריים. 
  • אנו מתקינים מגוון סוגים של מחסומים מוארים עם דגמים מתקדמים באיכות גבוהה ביותר שמבטיחה את עבודתם התקינה לאורך זמן.
  • אנו מתקינים מחסומים חשמליים מוארים עבור מחירים משתלמים במיוחד ועם אחריות מקיפה וארוכת טווח.
  • מלבד התקנת מחסומים חברתנו גם מתקנת מחסומים חשמליים. הידע והכלים שיש לנו מאפשרים לטפל בכל בעיה באופן מקצועי, יעיל ומהיר.
  • הצוות המקצועי של חברתנו ילווה אתכם בתהליך בחירת והתקנת מחסום חשמלי, המתאים ביותר לצורכי הארגון ומאפייני המקום.
  • בימי עסקים שירותי החברה מסופקים סביב השעון עשרים וארבע שעות ביממה.

 

להתקנת מחסום חשמלי מואר

 

להתקנת מחסום חשמלי מואר, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם ניו דור בטלפון 1-700-555-700 או במייל ‫newdoor555@gmail.com‬.