אתם כבר מכירים אותם כמעט מכל חניון ציבורי אפשרי. הם לרוב ידרשו מכם להוציא כרטיס חניה ולא יגבו מכם זמן יקר. מחסומים חשמליים לחניות הפכו לפריט מקובל בישראל, המווסת את הנסיעה פנימה והחוצה מתוך החניון ומאפשר תנועת כלי רכב בכל זמן נתון. מחסומי החניה החשמליים מבוססים על זרוע מתכת או אלומיניום העולה ויורדת במהירות כך שאין צורך להמתין זמן רב לפתיחה.

עלות המחסום ומה היא כוללת

אם אתם מעוניינים לברר על מחסום חשמלי לחניה מחירים, איכויות וסוגים שונים, מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית המתקינה מחסומים ומחזיקה סוגים רבים לבחירה. שתפו את הצוות בנוגע לצורך שלכם בהצבת המחסום, בכמות התנועה הנכנסת ויוצאת מידי יום ובקשו פתרונות מתאימים עבורכם. בכלליות, אפשר למצוא מחסום חשמלי לחניה מחיר בטווח של אלפי שקלים בודדים כולל התקנה, כאשר במסגרת הבחירה שלכם בדגם, הצורה והחומר, תוכלו לקבוע מועד התקנה וליהנות מאחריות ותיקונים.

סוגים שונים, מחירים שונים

התקנת המחסום כוללת גם מנוע חשמלי מתאים בעוצמתו אל כובד וגודל המחסום הנבחר. במקרה של בחירה במחסום זרוע חשמלי – חשוב להתייחס גם להצבת העינית, השומרת על בטיחות העוברים מתחת למחסום ומבטיחה כי במקרה של רכב או הולך רגל המצויים בקו הסגירה של המחסום, הזרוע לא תרד באופן אוטומטי וכך תשמור על בטיחות מלאה בכל זמן. אם אתם מחפשים סוגי מחסום חניה חשמלי מחיר הינו פרמטר שמורכב גם בהסתמך על דגם מסוים: דוקרנים, שרשרת, עמודים ושומרי חניה (המקובעים לאדמה) יכולים להיות בטווחי מחירים שונים ויש להביא זאת בחשבון. לכן כדאי להתייעץ עם החברה המנוסה והמקצועית, לשמוע על הפתרונות הקיימים ולבחור בסופו של דבר במתאים לכם ביותר.

רוצים להתקין מחסום חשמלי בחניה שלכם ותוהים מהן האפשרויות המוצעות כיום? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat