מזל טוב! בקרוב יגיע השער החשמלי החדש והמפואר שהזמנתם וסוף סוף החניה שלכם תקבל פנים רשמיות של חניה ביתית יפה ומסודרת. לא עוד רכבים זרים שחוסמים אתכם מלצאת עם הרכב ובוודאי שלא כניסת פורצים. למעשה, מה שמפעיל את השער שלכם הוא המנוע ולוח הפיקוד המקבלים מכם פקודת פתיחה או סגירה באמצעות השלט ומורים לשער לבצע את הפעולה הנדרשת. על כן ישנה חשיבות רבה בהתקנת מנוע לשער חשמלי לחניה, בבחירת הסוג ובבדיקת התפעול בשטח, על ידי חברה מקצועית ומוסמכת.

כדי שלא יעבדו עליכם:

חשוב לציין, כי התקנה שאינה מתבצעת באופן מקצועי עשויה לפגום בשער היוקרתי החדש שלכם ולגרום לכם לשלם יותר על חלפים ותיקונים שיכלו להימנע מלכתחילה. רכישת מנועים מיד 2 או מחנות אינטרנטית שאין לדעת מהו מקצועיותה, אמורים להדליק נורה אדומה וכדאי שלא להתפתות ולרכוש אותם. כמו כן, מנועים לשערים חשמליים לחניה מדגמים איכותיים, אמורים להחזיק כעשור לפחות לפני שיסבלו מבלאי או תקלה. על כן חשוב שתהיו ערים לכך שיש להתאים את המנוע באופן מדויק לשער שהזמנתם על פי מספר פרמטרים חשובים.

בחירת המנוע מתבצעת על פי מספר פרמטרים:

מידות ומשקל השער – שערים חשמליים הינם כבדים ומאסיביים ועשויים בדרך כלל מגופי פלדה, ברזל ומתכת. על כן, יש לבחור את המנוע המתאים שיוכל "לשאת" את גודלו ונפחו של השער. מנוע קטן מידי עלול להישחק מהר, להפוך את השער לאיטי וכבד ולשבש את פעולתו התקינה.

תדירות השימוש – כמה רכבים נכנסים ויוצאים מהחניה מידי יום? מהי התנועה השוטפת של כלי הרכב הדורשים בפתיחתו של המחסום? זוהי שאלה מרכזית שחשוב לקבל עליה תשובה מדויקת ככל הניתן כדי להבין את העוצמה הדרושה למנוע.

סוג השער – מנועים שונים יכולים לעבוד נפלא עם סוגי שערים שונים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, אין קשר בין מחיר מנוע לשער חשמלי נגרר לבין התאמתו לשער ספציפי. החשיבות נמדדת בהתאם לפעולת השער וכיצד המנוע המתאים יכול לגרום לה להיות חלקה, רצופה וטובה לזמן ממושך.

רוצים להתקין שער חשמלי או זקוקים לשירותי תיקון או החלפת מנוע השער שברשותכם? חברת ניו-דור היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat