אז קראתם על היתרונות של שערים חשמליים, ביררתם מחירים ואפילו יש לכם כיוון מסוים בנוגע לעיצוב המדויק. כעת כל שנותר לכם הוא לבחור את בעל המקצוע המתאים וקדימה למלאכה! אלא שריבוי החברות והמתקינים הקיימים גורם לבלבול: מי עדיף ומי מנוסה יותר וממה בכלל כדאי להיזהר?

עשה זאת בעצמך – לא הפעם

התקנת שערים חשמליים דורשת מיומנות רבה וניסיון מעשי בשטח. חנויות רבות ברשת מוכרות חלקי התקנה והרכבה מתאימים כמו מנוע, חיישן, שלטים ועוד. אך בפועל, רכישת שער חשמלי והתקנה עצמית עשויות להתבצע באופן שתגרום נזק למערכות השונות ותוציא מכלל שימוש את השער, ללא יכולת לתקן אותו בהמשך, מה שגורר כמובן הפסד כספי רב. כאשר ההתקנה מתבצעת על ידי חברה מקצועית בעלת הניסיון המתבקש, היא יודעת להתאים באופן מדויק את גודל השער אל שטח החניה ולבחור במנוע המתאים, שיהיה מספיק חזק ועמיד כדי לגרום לשער לבצע את פעולתו באופן סדיר ותקין. היות ושער חשמלי עשוי ברזל ופלדה כבדים מאוד, חשוב שהמנוע יוכל להרים או להסיט את השער במהירות הרצויה ובמינימום רעשים. 

עולם שלם של אפשרויות בחברה אחת

צבע טבעי או אפור מט? אולי ברונזה עם פרזול מעניין? כאשר אתם ניגשים אל חברה שמומחית בביצוע התקנת שער חשמלי – הבחירה שלכם בעיצוב, בדגם ובגוון הופכת לרבה ואטרקטיבית. לא רק סוגי שערים שונים יחכו לכם כאן כדי שתבחרו בהם, אלא שלל צורות מעניינות שהופכות את השער לפריט עיצובי מעניין ועדכני, המסוגל להעניק פנים חדשות לחזית הבית או המתחם העסקי שלכם ולהשתלב באופן נפלא עם המרחב הציבורי החיצוני.

זקוקים לשער מאיכות גבוהה? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. החברה תעניק לכם שירות אדיב ומקצועי ללא פשרות ותעמוד לרשותכם משלבי הבחירה ועד שלבי ההתקנה. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat