בבואכם לרכוש שער חשמלי, סביר להניח שישאלו אתכם שאלות קריטיות למהות ההתקנה: כמה אנשים ישתמשו בשער מידי יום? מהו גודל השטח שעל השער לתחום? ומהו בעצם הדגם הרצוי לכם? שאלות אלו לא נועדו רק לצורך התאמת השער המושלם, אלא גם כדי לבחור עבורכם את המנוע המתאים, המהווה חלק בלתי נפרד מהצעת המחיר.

כיצד המנוע משתלב בפעולת השער?

שער חשמלי הוא יתרון עצום עבור כל בית פרטי, משרד או חניון המעוניין לשמור על מקום חניה פרטי מבלי להסתובב שעות במעגלים ולחפש מקום חניה מתאים. השער אף מתאים להגנה מפני כניסה של רכבים זרים ובלתי מורשים שעשויים לא רק לתפוס לכם את החניה אלא גם לנסות ולבצע פריצה או גניבת רכב. היות והשערים מגיעים במגוון דגמים שיש להם השפעה ישירה על המשקל, הגודל והעוצמה של השער, חשוב לזהות מהו המנוע המתאים שיאפשר לשער לבצע פתיחה וסגירה חלקים ללא תקלות ובמהירות המתאימה.

אנשים רבים מתפתים לרכוש מיד 2 מנועים לשערים חשמליים-מחירים אשר הינם ככל הנראה אטרקטיביים יותר ממחירו של המנוע החדש. אך האם ידוע לכם מהו אורך החיים של אותו מנוע? איזה שער שימש אותו והאם הוא מתאים בדיוק לעוצמה הדרושה לשער שלכם? חשוב לדעת כי בדיקת מחיר מנוע לשער חשמלי אולי תניב נתונים שיחסכו בעלות ההתקנה, אך הם עשויים לגרום לנזק לשער כולו ותידרשו בסופו של דבר להחליף אותם, מה שיעלה לכם כפול ומכופל מהקנייה הראשונית של המנוע.

רכישה בטוחה מאת המומחים

לפני שאתם מתייעצים עם הפורומים השונים, לוחות המכירה והאנשים הפרטיים בעלי החניה בנוגע לרכישת מנועים לשערים חשמליים מחירים ויתרונות – עשו זאת מול המומחים ובעלי הניסיון בהתקנת שערים ומנועים. אצלם תוכלו לקבל מענה לכל השאלות ולהיות בטוחים בנוגע לאיכות ולהתאמה המושלמת לשער שבחרתם, כמו גם ליהנות משירות תיקונים והחלפה במידת הצורך, המתבצע באופן אדיב ומסור ומתוך כוונה לאפשר לשער שלכם להמשיך ולתפקד כסדרו למשך שנים רבות וללא תקלות אפשריות.

יש צורך בהחלפת המנוע של השער החשמלי שבחניה שלכם? איכות ועמידות הם פרמטרים שחשובים לכם, כמו גם מחיר הוגן ושירות מקצועי? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat