שער חשמלי הוא הפתרון העכשווי שמוצאים רבים בבתים פרטיים ובניינים משותפים כדי לשמור על מקום החניה שלהם, להגן על הרכוש הפרטי שלהם ולהבטיח את הפרטיות שלהם. שערים חשמליים הרבה יותר נוחים לתפעול מאשר שערים קונבנציונליים ולכן הם מומלצים על ידי מומחים כדי לשמור על כל מה שחשוב לכם. שערים חשמליים מגיעים היום בשלל תצורות ועיצובים, והם מתאימים לכל סגנון עיצוב פנים ואדריכלות שהיא ולכן תוכלו להתאים לעצמכם שער חשמלי שיהיה גם נעים לעין וגם יספק לכם את הביטחון והבטיחות שאתם מחפשים. השערים הטובים ביותר מיוצרים על ידי יצרנים שמאחוריהם יש ניסיון רב וידע לאחר שנים של התאמת שערים כאלה לכל מבנה ולכל מטרה.

סוגי שערים חשמליים

השערים החשמליים שתוכלו למצוא היום בשוק מתחלקים לכמה וכמה סוגים. יש שערים עם כנף אחת או שער עם שתי כנפיים, כלומר שער רגיל שנפתח על ציר, אלא שהפתיחה והסגירה הן חשמליות. יש שער שעולה ויורד בזווית של 90 מעלות, והוא בדרך כלל מתאים לחניה פרטית או למחסן, משום שאז אפשר להיכנס עם הרכב ולא חייבים לחכות עד שכל השער עולה. שער חשמלי מתקפל הוא שכלול של שער עם כנפיים, כאשר הכנף עשויה מכמה חלקים וכל חלק מתקפל בתורו ברגע שמפעילים אותה. יש שער חשמלי שנגלל כלפי מעלה ומוצאים אותו בדרך כלל בדלתות למקומות שיש לאבטח. שער נוסף הוא שער נגרר הצידה על מסילה והוא השער הנפוץ ביותר גם משום שהוא חסכוני במקום וגם משום שקל לתפעל אותו במקומות ציבוריים למשל, או בבתים פרטיים. הוא מאובטח על ידי מסילות שמחזיקות אותו וחיוני שרק מי שמומחה בכך יתקין שער כזה.

להתאים שער לכל מטרה

לפני שאתם בוחרים שער חשמלי, בחרו אותו לפי המטרה שעומדת לפניכם וגם לפי תנאי המקום. אם יש לכם אפשרות להתקין שער גדול ויפה שנראה לכם אסתטי בכך שהוא נפתח הצידה על צירו מה טוב, אולם זכרו שעליכם להתאים אותו גם לסגנון שלכם ולקצב הפתיחה והסגירה יש חשיבות להתאמה.

WhatsApp chat