כאשר מבצעים רכישה והתקנה של פריט גדול ומשמעותי כל כך, חשוב להיות בטוחים בנוגע לכל הפרטים. על כן אספנו שאלות נפוצות מרחבי הרשת, של גולשים המעוניינים להבין קצת יותר בתחום כה חשוב ומבוקש:

מהו שער חשמלי טוב?

שער חשמלי המשמש ככניסה לחניה שאיננה ציבורית, כלומר כל חניון או כניסה לשטח פרטי שזקוקים להפרדה טובה בין הפנים לחוץ. שער חשמלי מרשים מאוד בצורתו והוא אמור להתכתב עם המראה העיצובי והרושם שנוצר למראה החיצוני, נוסף על יתרונותיו בשמירת החניה.

כמה עולה שער חשמלי?

מחיר שער חשמלי לחניה הינו כמה אלפי שקלים כולל התקנה. המחיר משתנה בהתאם לדגם, רמת הגימור והחומר ממנו עשוי השער. חשוב לזכור כי מדובר באמצעי ייחודי שישרת אתכם לשנים ארוכות, איננו זקוק לתחזוקה שוטפת ומכיל מספר פתרונות חשובים בו זמנית.

למה לא עדיף לקנות מחסום?

מחסום הוא לרוב זרוע עולה ויורדת המקובלת להצבה בחניונים ציבוריים בשל התמודדותה הטובה עם זרם שוטף של מכוניות. הסביבה הפרטית יותר, תעדיף פתרון שבו רק כלי תחבורה אחד יוכל להיכנס בכל פעם. אם אתם מעדיפים לוותר על שער חשמלי לחניה מחיר המחסום הינו כמובן זול יותר, אך לא ישרת אתכם כפי שתכננתם.

מהן התקלות הנפוצות של השער החשמלי?

בגדול, שערים חשמליים לא סובלים מתקלות רבות, אך עלולים לצוץ לפתע איטיות בפתיחה ובסגירה, קיטועים ברצף הפעולה וכד'. לרוב מדובר בבעיה במפסק החשמל ולעתים גם במנגנון שסובל מבלאי או שניזוק בשל פגיעה מסוימת (אנושית או נזקי מזג האוויר).

כמה עולה לתקן תקלה בשער?

אם אתם מחפשים חברה המבצעת תיקון של שער חניה חשמלי מחיר עשוי להשתנות בהתאם לאופי התקלה ובמידה ויש צורך בחלפים. תוכלו להתייעץ עם חברת ניו-דור המקצועית לכל צורך ומטרה, לרבות התקנת שער חדש אצלכם בבית וקבלת שירות תיקונים מלא בכל זמן. כלקוחות החברה אתם נהנים מזמני תגובה מהירים וממענה מקצועי לקריאות, אחריות על השער ויחס אדיב ואישי מתוך הבנת הצורך שלכם בהמשך השימוש השוטף בשער החשמלי.

מעוניינים בשער איכותי ובטיחותי? חברת ניו-דור היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat