כשהיד שלכם על שלט החניה הפרטית, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שתמיד ישמר לכם מקום החניה. תושבים בבתים פרטיים, מנהלים, דיירי בניינים, עובדי מתחם מסוים ועוד משתמשים בשלט לפתיחת השער על מנת שאיש מלבדם ומלבד המורשים הנוספים לא יהיה רשאי להיכנס פנימה. שלטים לשערים חשמליים הינם מוצרים המגיעים בד בבד עם התקנת השער החשמלי והם מהווים בפועל את הנוחות שבפתיחת השער מבלי לצאת מהרכב. השלט נותן פקודה ללוח הפיקוד וזה מעביר אותה הישר אל המחסום. כיום ניתן למצוא שכלולים רבים בדמות שלט דרך הסמארטפון (באמצעות אפליקציה ייעודית) או העברת נתונים מגנטיים, אך שלט לשער חשמלי נותר אז ועדיין – הפופולרי ביותר מכולם.

שלט אחד, שתי מכוניות: מה עושים כשצריך שכפול?

במקרה שבו יש צורך לשכפל שלט על מנת להניח אותו ברכב נוסף בעל גישה לחניה, ניתן לפנות לחברת ההתקנה של השער והיא תוכל לספק לכם שלט לשערים חשמליים בהתאם לדגם המחסום ולאחר שסונכרן עמו בשטח. כמו כן, מבצעת החברה שירות תיקונים לאבזור המשלים ויכולה לספק לכם שלט חדש במקרה של הריסת הקודם, גניבה ועוד. חשוב לציין כי במקרים של גניבה, החלפת לוח הפיקוד או החלפת השער עצמו, חשוב להחליף את כל השלטים אצל החברה המקצועית.

מדוע לא כדאי לרכוש שלטים אוניברסליים?

שאלה שעולה לא פעם, מתייחסת לרכישת שלטים לשערים אוטומטיים שהינם אוניברסליים כלומר – מתאימים באופן מלא לכל השערים. אם כן, מדוע החברות המקצועיות המתקינות שערים חשמליים לא ממליצות לרכוש אותם? יש לכך שתי סיבות. האחת – אם השלט נגנב, הגנב יוכל לפרוץ כל שער שירצה ולייצר מכת גניבות בישוב או העיר שלכם. השנייה – במקרים מסוימים כאשר ניזוק השלט האוניברסלי ואין ברשות הדייר מקורי, עשויה להיווצר בעיה בשחזור השלט.

חברת "ניו דור" הוותיקה, מייצרת שערים חשמליים מזה שנים ארוכות ואוחזת במספר רב של פתרונות הגנה וחניה עבור כל מטרה וצורך. בנוסף מציעה החברה ללקוחותיה אבזרים משלימים לרבות שלטים איכותיים לפתיחת החניה ומערך תיקונים כולל לשער עצמו או השלט במידת הצורך.

יש לכם שער חשמלי ואתם רוצים להתקין גם שלט, המזהיר מפניו? איכות ועמידות הם פרמטרים שחשובים לכם, בכל הנוגע לשלט זה? חברת ניו-דור היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם במכירת שלטים לשערים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat