כאשר יש צורך לתחום כניסת רכבים לשטח החצר הפרטית, לחניון המסחרי או לבית העסק, לחסום דרכי גישה למתקני ביטחון או מפעלים ולסייג את הכניסה אל שטחים ציבוריים כדי לשמור על הסדר – יש להשתמש בשער חשמלי שייפתח וייסגר בהתאם לצורך: באופן ידני, חשמלי באמצעות שלט, או מספר אליו יש להתקשר לפתיחת השער. שערים חשמליים מהווים אמצעי בטחון והגנה מושלם התורם לשמירה על הסדר ומונע כניסה ממי שאינו צריך להימצא בפנים. כל שער כולל ייחודיות משלו, עיצוב שונה ופרזול מעניין התורמים לעיצוב הכניסה ומקנים לה מראה מרשים ודומיננטי.

מהם סוגי השערים הנפוצים?

שערי הזזה – שערים חשמליים וגדרות הנפתחים ונסגרים באמצעות לחיצת כפתור באופן אופקי או כלפי מעלה. שערים אלה הינם מאסיביים מאוד ועשויים פלדה או מתכת, מצריכים מסילות חזקות הנושאות את משקל השער ומייצרות פתיחה חלקה וקלה. את שער זה ניתן למצוא בכל מתחם פרטי או ציבורי ובמגוון עיצובים רחב ומושך.

שערי הזזה על מסילות – כאשר מדובר בשטח גדול הכולל תנועת רכבים ערה, קיימת האפשרות להציב שער הזזה שנפתח לכיוונים מנוגדים (חלק ליציאה וחלק לכניסה, למשל) או לאותו כיוון כאשר שטח הנסיעה הינו רחב יותר. שערים אלו מתאימים לחניונים, מפעלים, מושבים או קיבוצים שבהם מספר סוגים של רכבים.

שערי כנף – אם אתם מחפשים דגמי שערים חשמליים המלצות טובות לרוב יגיעו מכיוון שערי הכנף. אלו הם שערים חשמליים הנפתחים ונסגרים בשתי "דלתות" – ממש כמראה כנפיים מרשים ויוקרתי. הייצור הינו מברזל לרוב, כאשר הפירזול והצבע יכולים להשתנות ולהקנות לכניסה מראה מיוחד במינו. שער זה מתאים למתחמים גדולים הכוללים המשך נסיעה קצר פנימה כמו אחוזות יוקרה, מפעלים, אתרים ועוד.

שער הזזה קונוזולי – שער חשמלי הנפתח בצורה אופקית ללא מסילה מובנית, כך שהוא "מרחף" באופן יציב בעת הפתיחה והסגירה שלו. את השער בעל המראה המיוחד תמצאו בדרך כלל בכניסה לקיבוצים ומושבים רבים, חניונים ומוקדים מסחריים. מדובר בשער כבד שנועד להכניס בשעריו גם רכבים כבדים ועל כן בחלק מהמקרים תתוקן על חלקו העליון צ'קלקה מהבהבת בעת פתיחה וסגירה.

זקוקים לשער חשמלי או לגדרות לחצר שלכם או לחנייה מאיכות גבוהה מאד? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat