שערים חשמליים הם חלק מהנוף בבניינים פרטיים, מבנים ציבוריים, פרטיים ובעצם בכל מקום שבו ישנה גישה לחניונים. רבים שואלים למה יש צורך להתקין אותם, כאשר התשובה לכך היא ברורה – על ידי הצבת השערים תוכלו למזער מקרי גניבת רכבים וגם לאפשר למתגוררים או לעובדים במקום לשמור על מקום החנייה שלהם. כמו כן, שערים חשמליים משמשים את הסקטור העסקי כגון מפעלים, קיבוצים, מרכזים לוגיסטיים ועוד מיני רבים, כאשר המטרה היא לחסום דרכי גישה למתחמים מסוימים או לחניונים. 

שערי הזזה חשמליים

שערי הזזה מכונים גם שערי גרירה והם למעשה נעים על גבי מסילה שיכולה להיות על גבי הרקע או מסילה צפה. שערים אלה הם מסיביים וגדולים יחסית וחוסמים באופן הרמטי גישה לחניונים או מתחמים מסוימים, כאשר ישנה אפשרות להתקין דלת כניסה המיועדת לעוברי אורח. שערי הזזה יכולים להיפתח באופן אופקי או בתוך נישה מוסתרת בקיר. מובן שככל שהשער יהיה מסיבי וחזק כך יידרש מנוע חזק יותר. בשערי הזזה חשמליים קיימים שני סוגים פופולריים השונים זה מזה: שער הזזה חשמלי הנע על גבי מסילות ושער הזזה קונוזולי שהוא שער הזזה מרחף אותו נהוג להתקין בכניסה למושבים וקיבוצים או מפעלים והוא מסיבי יותר.

שערי כנף חשמליים

שערי כנף נפתחים באמצעות ציר, כאשר את צורת הפתיחה ניתן לקבוע מראש על פי העדפת הלקוח או על פי השטח המוצע לטובת התקנת השער. משקלם יהיה נמוך ביחס לשערי הזזה קונזוליים, ולכן הם גמישים מבחינת היצע, עיצובים וחומרים. כמו גם ניתן למצוא את שערי הכנף החשמליים עשויים מאלומיניום, ברזל ואפילו שילוב של טקסטורות עיצוביות שונות. שערים אלה יהיו נפוצים אצל בתים פרטיים, משרדים ובמקומות בהם ישנם שוליים צרים יחסית, כך שניתן יהיה להתקין שער דו כנפי או חד כנפי.

שערי הרמה חשמליים

שערים אלה מתרוממים כלפי מעלה באמצעות מנוע חשמלי, כאשר ניתן למצוא אותם נפתחים בכמה אופנים: באופן חלקי בצורה מקבילה לתקרה, גלילה  באופן מלא לתוך תיבה ושערים  המתרוממים מעלה כמעין יחידה אחת. שערי הרמה יהיו נהדרים למקומות עם כניסה צרה במיוחד ואף עבור פתחי חנויות.

WhatsApp chat