חושבים על התקנת שער חשמלי מעוצב? הגעתם למקום הנכון! המאמר הבא נועד לספק לכם מגוון שיקולים בבחירת השער החשמלי המעוצב לביתכם.

סוג המתכת ממנה עשוי השער: קיימים שערים חשמליים אשר עשויים לחלוטין ממתכת, בעוד שקיימים שערים אשר עשויים רק חלקית וכיוצא בזה. על כן, יש להתחשב בראש ובראשונה בצרכים הבטיחותיים שלכם ובעיקר, בתפקיד אותו השער בא למלא. קיימים בהחלט בתים אשר יעדיפו מראה פחות "מתכתי" או שנושא הבטיחות הוא איננו הסיבה שבגינה החליטו להתקין שער. קיימים אנשים אחרים אשר יעדיפו שער אשר כולו ממתכת חזקה ועמידה וכו'. בקיצור, רק תבחרו! אך עדיין, עשו עם עצמכם חושבים והחליטו בדיוק מהם הצרכים שלכם.

עיצוב השער עצמו לעומת מראה הבית או הגדר: כידוע מראה הבית עשוי להיות מושפע מאוד מהתקנת שער חשמלי, בעיקר כשזה בא בחזית הבית\הבניין, על כן, מאוד חשוב לקחת בחשבון גורמים בסביבת השער, כגון הגינה או החצר, הגדר, עיצוב הבית עצמו וכו'. אגב, אל תתפתו להתקין שער אשר אולי נראה מאוד יפה, אך מאוד לא מתאים לעיצוב הבית החיצוני. תוכלו להיעזר באנשי מקצוע אשר יסייעו לכם להחליט בנושא.

גודל השער: תתפלאו, אך כיום ניתן להתאים למרבית המקומות שערים חשמליים בגדלים שונים בהזמנה אישית. השאלה היא בתכ'לס: עד כמה תהיו מוכנים להשקיע. אין הכוונה דווקא מבחינת תקציב, שכן למזלכם ולמזלנו ניתן למצוא שערים בתקציב משתנה (ולא בהכרח "יקר). בכל אופן, התחשבו בכל הנושאים שסביב גודל השער, כגון גובה, חלונות הבית, מראה הבית מן הרחוב וכיוצא בזה.

שינויים עתידיים בבית:  הכוונה בשינוים עתידיים בבית היא לשיפוצים למיניהם, הרחבות, הורדת או הוספת גדר, בניית יחידת דיור ועוד. אלו גורמים אשר יש להתחשב בהם כשאר בוחרים עיצוב לשער חשמלי, שכן אין טעם להתקין שער חדש בעוד כמה שנים, נכון?. לכן, אם לדוגמא יש לכם בית "פשוט" יחסית חיצונית שברצונכם לשפץ בקרוב, אל תהססו להתקין שער מהודר בעל גימורים.

חברה אמינה: נושא זה לא קשור באופן יישר לעיצוב, אולם הוא כן קשור לכדאיות בהתקנת שער חשמלי – שער זקוק מפעם לפעם לתחזוקה. על כן, חשוב לבחור בחברה שאר לא רק תספק לכם שער מעוצב להפליא, אלא גם תעניק לכם שירות יעיל במהלך השנים, במידה ותצטרכו תיקונים וכד'.

לסיכום, נציין כי יכולים להיות מגוון פרמטרים אישיים אשר לא הזכרנו במאמר, אולם אין ספק כי אלו המוזכרים לעיל הם עיקריים ומשמעותיים. זכרו לבחור בחכמה ובהתאמה!

WhatsApp chat