כאשר למתחם העסקי שלכם, כניסת הספקים, שטח המפעל, הקיבוץ, המושב או המרכז המסחרי דרוש מחסום רכבים גדול שיווסת את התנועה הזורמת פנימה והחוצה – מומלץ להתקין שער חשמלי קונוזולי. מדובר בשער בעל מבנה מיוחד, שאין לו גלגלים או מסילה והוא נפתח בצורה אופקית לכיוון אחד כשהוא "מרחף" מעל האדמה, דבר שמקנה לו מראה דומיננטי בד בבד עם יתרונות נוספים כמו יכולת התקנה במדרון או שטח מסולע בשל חוסר המפגש עם הקרקע, הימנעות מצבירת אבק, מים או פסולת ואפשרות הזזה ידנית פשוטה במקרה של הפסקת חשמל.

 

שער קונוזולי יכול להגיע בגימור מסורג או גימור פרופילים אטום מפלדה, בצבע ובצורה המתאימים לכם באופן אישי. גם מערכת ההנעה של השער נבחרת לרוב בהתאם לכמות והצורך: אם מדובר במפעל יום, הרי שבערב ועד הבוקר שלמחרת לא יהיה השער בשימוש כלל. זאת לעומת קיבוץ או מושב אליהם עשויים להיכנס אנשים 24 שעות ביממה והוא מחייב הנעה "קשוחה" יותר.

יתרונות השער הקונוזולי

שערים קונוזוליים עומדים בישראל על תו תקן מחמיר מאת מכון התקנים ומחייבים בעינית פוטו אלקטרית המונעת מן השער להיסגר כאשר ישנו רכב תקוע, הולך רגל או בעל חיים בקו הסגירה. כמו כן הטכנולוגיה המשוכללת המרכיבה את פעולתו של שער זה, מאפשרת לו להיפתח ולהיסגר בזריזות, לרבות מניעת שחיקה מקסימלית שלד המנוע. תוכלו לפתוח את השער באמצעות דרכים רבות: שלט רחוק, אינטרקום, כרטיס מגנטי וכמובן זיהוי מספר הטלפון בקידוד ישיר אל מערכת השער.

התקנה מורכבת שמחייבת בעל מקצוע

המאסיביות של השער, אורכו העצום והמנגנונים העוצמתיים שנדרשים לביצוע פעולתו לא מאפשרים לבצע התקנה שכזו מבלי להיעזר בבעל המקצוע המתאים, שמכיר את מורכבות ההתקנה וההגדרות השונות המלוות אותה. חשוב לדעת שמבין שלל סוגי שערים חשמלים קונוזולי נחשב ליקר מכולם בשל גודלו, אך ייתכן שגם בשל השימוש הנוח והעמידות המוחלטת, מוכנים ארגונים, מרכזים לוגיסטיים ומפעלים רבים להזמין שער קונוזולי מחיר גבוה שיבטיח להם שלווה וביטחון לטווח זמן ארוך ביותר.

מעוניינים בשער איכותי? שער בטיחותי, העמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים וגם עומד בכל תווי התקן הנדרשים? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat