כל מעגל חשמלי נוטה להשתבש בסופו של דבר. אמנם כאשר מדובר בפריט גדול וכבד כל כך כמו שער חשמלי סביר להניח שהתקלות יצוצו רק לאחר שנים ארוכות אם בכלל. אך בסופו של דבר יש לקחת בחשבון גם את מבחן המציאות ולהזמין את מתקין השער לתיקון בהקדם, אם התגלתה כל תקלה שהיא. 

השער לא נפתח כראוי – האטות או מעצורים בפתיחת השער עלולים ללמד על בעיה אפשרית במנגנון. במקרים מסוימים ייתכן שהבעיה היא בעינית המותקנת על גבי השער, זו שמזהה גורמים זרים שעומדים על קו הסגירה ומונעת מן השער במכוון להיסגר באופן הרצוי.

השער "מתנהג מוזר" – אם לוח הפיקוד המשדר את ההוראות לשער ניזוק כתוצאה מקצר חשמלי או התיישנות, השער יבצע התנהגות לא תקינה כמו התחלה של פתיחה ומיד סגירה, או עצירה מוחלטת של השער באמצע הדרך.

שיחות לשער אינן מפעילות אותו – אחד המצבים שבהם נדרשים לבצע מומחי שערי חשמליים תיקונים, הוא המצב שבו קידוד הנייד מרחוק ניזוק והשער איננו מגיב לו. מדובר ככל הנראה בבעיית תקשורת שאיננה מצריכה החלפת חלקים אלא בירור מדויק מול הרשת הסלולרית או בדיקת איכות הקו בסביבה.

השער "מת" – אמנם השער החשמלי שלכם עמיד וחסין מפני מזג האוויר ותופעות חיצוניות שעלולות להשבית אותו, אך שינויים קיצוניים בהחלט גורמים לבלאי מוקדם של מנוע השער ומצריכים החלפת מנוע שערים חשמליים תיקון ובידוד התקלה בעין מקצועית.

תיקון שערים חשמליים מצריך אנשי מקצוע מוסמכים. אם מדיניות החברה שבה בחרתם לביצוע ההתקנה כוללת שירות תיקונים ואחריות, מומלץ להזעיק אותה מאשר להתמודד לבד עם התקלה ולגרום בטעות לנזק נוסף.

כיצד ניתן להימנע מתקלות אלה גם בעתיד?

אמנם דרוש לכם גורם מקצועי ומוסמך לתיקון הבעיה ברובם המוחלט של המקרים, אך לבודד את הבעיה ולאתר אותה תוכלו לבצע לחלוטין בעצמכם וכך לקצר בפועל את זמני איתור הבעיה. המידע מטעמכם יוכל לעזור לאנשי הצוות להבין את שורש הבעיה ולספק לכם מענה מהיר, מקצועי וללא פשרות לכל אורך הדרך.

יש לכם שער חשמלי ואתם מחפשים חברה המתמחה בתיקון שערים חשמליים? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, כולל תיאום מועד התיקון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat