בשנים האחרונות שערי החניות הפכו למעין "שומרי הסף" של הרכב והם מספקים חציצה איכותית, בטוחה ואסתטית בין הרכב לבין המרחב הציבורי. טכניקות הייצור וההתקנה שהלכו והשתכללו עם השנים וככל שהצורך בחניות פרטיות הולך וגובר, מתמקדות בחללים גדולים וקטנים כאחד שתוכננו בקפידה ומאפשרים תנועה חלקה של כניסת ויציאת הרכב. חלל החניה שתוכנן מראש לגודל ולשטח אחידים, מסתמך פעמים רבות על שער גלילה חשמלי לחניה, המורם למעלה כתריס בצורה חלקה ונסגר היטב לאחר שהרכב מסיים את חנייתו.

שמירה על הפרטיות ונוחות מקסימלית

שער גלילה לחניה יכול להיות מושלם לא רק לחניה הביתית של דיירים צמודי קרקע, אלא פתרון נפלא לכלל דיירי הבניין שברשותם שטח חניה פרטי, עסקים הסובלים ממצוקת חניה ורכבים הזקוקים למקום מוגדר לפריקה, העמסה או חניית מנכ"ל, שפעמים רבות מידי נאלצים לפנות משטחם רכב זר החונה במקום שהוגדר להם. בלחיצת כפתור על השלט ייפתח השער וייסגר, אם כי ניתן לבצע גם פתיחה ידנית למעוניינים בכך. שער גלילה לחניה הוא העדפה של נהגים רבים שמעוניינים בסגירה נוחה ואוטומטית, שאיננה דורשת מאמץ או יציאה מהרכב.

כך תבחרו בדגם המתאים ובחברה המתאימה:

ברזל ואלומיניום חזקים ועמידים מהווים את החומרים מהם מיוצר שער הגלילה, כאשר הם מלווים בגוף פיקוד הניתן לתכנות ובקרה וכן בהתקנת מנוע חשמלי מתאים לגודל השער, כך שלא ייגרמו נזקים לטווח הקצר ואופן הפתיחה והסגירה יהיה חלק, מהיר ושקט. כדי שיתר הרכיבים הנלווים וגם אופן ההתקנה עצמו יהיו תקניים – יש להיעזר אך ורק בחברה מקצועית ומנוסה הבקיאה בהתקנת שער חניה גלילה והרמת תריסים מכל סוג וגודל, כמו חברת new door. חברה אמינה ואיכותית מאפשרת בחירה בין מגוון דגמים ומגיעה פיזית להתקנה במקום. כמו כן תסופק לכל רוכש אחריות ושירות תיקונים יעיל ומהיר במידת הצורך. שערי הגלילה לחניות מגיעים בשלל צבעים, סגנונות ועיצובים. בעזרת הצוות המקצועי תוכלו לבחור בעיצוב המתאים לכם, בצבע ובצורה הנכונים כך שהשער יתמזג עם המראה החיצוני שלל המבנה ויצור מראה אסתטי, יוקרתי ומעודכן.

מחפשים פתרון מתאים לחניה שלכם שיציע פרטיות מצד אחד, בטחון מצד שני אבל גם אסתטיקה רבה? חברת ניו-דור היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

WhatsApp chat