אין תסכול גדול יותר מזה שנגרם לבעלי החניה הפרטית או הציבורית כאשר השער החשמלי לפתע מתקלקל. השער, שאמור לגונן עלינו מפני אנשים ורכבים זרים, לאפשר לנו לחנות את הרכב בבטחה ולהבטיח שכלום לא יקרה, פתאום מתחיל להיכשל בתפקידו. אז כיצד אפשר לבצע תיקון שערים חשמליים לחניה ולצאת מזה בשלום מבלי להיפרד מתשלומים כבדים?

 

צוות תיקונים מהיר ואמין

אם ביצעתם התקנה מקצועית והשתמשתם בשירותיה של חברה מוכרת, אתם בהחלט יכולים לישון בשקט. צוות החברה המסור שביצע עבורכם את ההתקנה, מעניק גם מערך שירות תיקונים מסור ואחראי. חברת new door למשל, מלווה את לקוחותיה בכל אחד משלבי בחירת השער, ההתקנה וכמובן גם בחלק הפחות נעים בו יש לתקן דבר מה. החברה תוכל להגיע לעזרתכם גם אם לא ביצעתם דרכה הזמנה והתקנה והיא תאבחן ותפתור את הבעיה על המקום.

כאשר נדרש תיקון שער חשמלי לחניה, חשוב שתנסו לאבחן ולבודד את הבעיה ממנה הוא סובל. ככל שתקפידו לתאר בצורה מיטבית יותר מהי הבעיה המאפיינת את השער, כך יוכל צוות התיקונים להגיע ולהתמקד בפיתרון, דבר שחוסך זמן רב באיתור התקלה עצמה. פעמים רבות לא השער עצמו הוא שמתקלקל אלא המנגנון או המנוע שניזוקו ויש כעת להחליפם. במקרים מסוימים כאשר השער "משתגע" ייבחנו גם ליקויים אחרים כמו שיבושים בשלט פתיחת החניה ובעיות תקשורת שונות. צוות החברה המקצועי נתקל לא מעט פעמים גם בהתקנות שבוצעו באופן חובבני שלא בדרך מקצועית ובהן המנוע שהותקן כלל לא מתאים לכובד וגודל השער – מה ששוחק במהירות את כלל הרכיבים ועשוי לעלות סכום נכבד בעבור החלפתם.

סיבות רבות לתקלות אפשריות

כל תיקון שער חניה חשמלי יכול לנבוע מסיבה אחרת. חלקן קשורות לבלאי וחלקן לנזקים אנושיים כמו התנגשות כלי רכב בשער, ניסיון לתקן בכוח את המנגנון או המסילה ועוד. גם מזג אוויר קיצוני ובלתי צפוי עשוי לגרום לכם למהר ולהתקשר לשירות התיקונים, כאשר השער או המנוע קפאו או שחלחלו אליהם מי גשמים בכמות גדולה מן הרגיל.

תוהים איך מתקנים שערים חשמליים? מחפשים כתובת מקצועית, מנוסה ואמינה שתבצע זאת עבורכם? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם גדרות ותריסים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700