תיקון תריס גלילה חשמלי

בעשור האחרון תריסי גלילה חשמליים הפכו למבוקשים ונפוצים בכל המגזרים – פרטיים, עסקיים ומוסדיים, בין אם עבור דירות ווילות, משרדים, חנויות, בתי עסק, בתי מלאכה ועוד. תריסים אלו מוצעים במגוון סוגים וחומרים וברמות עמידות שונות לרבות תריסים מאסיביים מפלדה וברזל מגלוון המגנים על כניסת בתי עסק. יחד עם זאת, עם הזמן והשימוש גם תריסי גלילה באיכות הגבוהה ביותר עלולים להתקלקל. בחברת NEW DOOR מתמחים בתיקון תריסי גלילה חשמליים מפלדה וברזל. 

 

למה תריס גלילה מתקלקל?

יש מספר גורמים עיקריים שבגינם תריסי גלילה מתקלקלים:

  • אובייקט מפריע- קודם כל בתריסים חשמליים לא אחת הבעיה היא תריס שנתקע בגין אובייקט שמפריע, שיש להוציאו.
  • קריעת הרצועה של התריס- בדרך כלל רצועה נקרעת בגין שימוש לא נכון בה. במקרה זה יש להחליפה בחדשה. 
  • מנוע- יתכנו מצבים בהם הבעיה היא במנוע המערכת בין אם במפסקים שלו או במנוע עצמו שיש לתקנו או להחליפו בחדש. לעיתים המנוע יכול להיות לא תקין גם אם הוא משמיע עדיין רעשים. אי תקינות יכולה להתבטא בחוסר יכולת לכיילו ולכוונו לעצירה במקום מבוקש. במידה ויש להחליף מנוע מומלץ לבחור במנוע איכותי של חברה ידועה שישרת אתכם שנים רבות וטובות ושיש עבורו אחריות ארוכת טווח. בנוסף, עלות החלפת המנוע משתנה בהתאם לגודל ומשקל התריס, כלומר, ככול שהתריס יותר כבד וגדול כך הוא נדרש במנוע יותר עוצמתי. 
  • שלבים- בעיה נפוצה נוספת בתריסי גלילה היא כאשר השלבים לא זזים, לרוב בגין שלבים בודדים לא תקניים שיש להחליפם. בדרך כלל מדובר על התנתקות של שלבים ראשונים שנושאים במרבית המשקל של השלבים שתחתיהם. עלות החלפת השלבים נקבעת לפי חומר הגלם ממנו הם עשויים.
  • כיול- בכל מקרה ובכל סוג של תקלה חשוב לכייל ולכוון את המנוע ובכך להבטיח את פעילותו התקינה.

לתיקון תריס גלילה חשמלי ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם ניו דור בטלפון 1-700-555-700 או במייל ‫newdoor555@gmail.com‬.