יש לכם בית עסק שצריך תריס חסין ומאסיבי? מחפשים דרך טובה לסגור את החלון במטבח שכבר פרצו דרכו פעמיים? מעוניינים לשמור על עיצוב יפהומעניין לחזית הבית? התקנת תריסי ברזל כבר תעשה עבורכם את כל העבודה.

תגידו, מי בכלל אמר שהתריסים חלפו מן העולם? אמנם כולנו נהנים לזכור לעתים את תריסי הפלסטיק בחיוך ולומר תודה על כך שהם חלפו מהאופנה, אבל ככל שהדבר נוגע לתריסים חזקים ועמידים שאמורים לשמש כאמצעי הגנה המושלם, פשוט אי אפשר לוותר עליהם.

 

 

למי זה מתאים?

הסקטור הפרטי והעסקי כאחד משתמשים בתריסים חשמליים כדי לייצר מחיצה טובה בין מה שבפנים למה שברחוב. בעוד שבעולם המסחרי נהוג להשתמש בתריסים לצורך סגירה הרמטית של החנות, אנשים פרטיים עושים בהם שימוש לחניה האישית של הרכב. הברזל כאמור עמיד מאוד, חסין בפני נזקי מזג האוויר ונחשב למודרני מבחינה עיצובית – מה שיעניק למקום שלכם חזות מעוצבת, עדכנית וכמובן מוגנת.

היות שתריסים מברזל הינם מאסיביים וכבדים – דרושה עבורם התקנה מקצועית מאת חברה מנוסה המספקת קשת של פתרונות לכל מטרה וצורך. המומחים של חברת new door ממליצים על ליווי אישי מתאים כבר משלבי הבחירה הראשוניים: אופי התריס בהתחשב בגודל הדרוש, המיקום ואופן הנעילה (באמצעות שלט חשמלי או נעילה ידנית), דרך בחירה בצבע ובצורה ועד ביצוע ההתקנה אצל הלקוח והרצת בדיקות פעולה לווידוא התקינות של התריס. התקנה שאיננה מתבצעת על ידי גורם מקצועי עשויה לפגוע באורח החיים הארוך של התריס, במנגנון ההפעלה או בפעולה החשמלית – דבר שמוביל לתשלומים גבוהים ולאכזבה מרה מהפתרון היעיל. יש לבחור אך ורק בחברה מקצועית ומנוסה שתעניק לכם שירות מהימן וביצוע מושלם. 

הבטיחות בבית או בעסק שלכם היא פרמטר שאתם לא מוכנים להתפשר עליו? חברת ניו-דור היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים, כמו גם בתריסי ברזל מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700