במדינה שבה מצוקת החניה גדולה כל כך, ישנה חשיבות רבה לחניה פרטית שתשרת אך ורק אתכם ואת בני ביתכם. אך כיצד תבטיחו את שלמות רכבכם ותמנעו מאחרים לחדור אל השטח דרך אזור החניה? לשם כך נועדו תריסי גלילה חשמליים לחניה, שהפכו למוצר נפוץ כמעט בכל בית צמוד קרקע. מדובר בתריס ברזל ופלדה מאסיבי המסוגל להיפתח באופן חשמלי או ידני בצורה חלקה ומהירה, הוא איננו דורש תחזוקה מיוחדת ואיננו "סובל" מבעיות או תקלות כמעט.

 

 

כל תריס גלילה חשמלי לחניה שתבחרו בו מהווה חציצה טובה ואיכותית בין הרחוב למרחב הפרטי שלכם. זהו שער חניה שלא מומלץ לבצע שימוש בו ללא התקנה מקצועית, שתבצע עבודה מהימנה מבחינה בטיחותית, תתאים את משקל התריס לנפח המנוע ותבחר להשתמש עבורכם בדגמים שקטים ומוצלחים בשלל צבעים ובהתאם למראה ולגימור שאתם מעוניינים להעניק לחזית ביתכם.

חברה מקצועית שתתקין את התריס המושלם לכל חניה

אם אתם מחפשים חברה המתקינה תריס גלילה חשמלי לחניה מחיר הוא לא פרמטר שכדאי להתפשר לגביו. יש חשיבות גבוהה לעמידות התריס לתקופת זמן ארוכה ועל כן חשיבות התקציב אמורה להתבסס על רכישה והתקנה נכונות, הרבה יותר מאשר על תיקונים מייגעים ומייאשים. חברה מקצועית המבינה היטב בתחום זה ומתמקדת בו, תלווה אתכם לאורך תהליך הבחירה העיצובית של התריס והתאמתו למאפיינים שחשוב לכם שהוא יכיל, דרך כל שלבי ההתקנה ובדיקת הפעולה בשטח ועד מתן האחריות ושירות מערך התיקונים האישי של החברה, אם יהיה בכך צורך.

כלל, תריס גלילה לחניה שהותקן באופן מקצועי אמור לשרת אתכם לטווח הארוך וללא תקלות, אך ככל מנגנון, גם כאן עשויים אובייקטים מסוימים להפריע לפעולתו התקינה של התריס: ענפים מהעץ הסמוך, חפץ שנותר בדיוק בקו הסגירה או אפילו קריעה של רצועת התריס עשויים לשבש את פעילותו ולגרום לכם למהר ולהזמין את שירות התיקונים לבדיקה. ניתן להחליף גם מנוע או שלב תקול בתריס שחדלו מלתפקד כראוי ובכך להמשיך וליהנות מהחניה שלכם בעלת החזות האסתטית היפה ובראש שקט.

מעוניינים לשלב בבית או בעסק שלכם תריסי גלילה מאיכות גבוהה? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700