תריסי גלילה חשמליים הם פתרון נהדר ופונקציונאלי עבור עסקים שונים אשר פתח העסק פתוח לרווחה. עסקים אלה יכולים להיות מעין רבים כדוגמת – חנויות, מוסכים, מרכזים לוגיסטיים, מחסנים ועוד מיני מקומות שונים אשר זקוקים לסגירה הרמטית או סגירת ביטחון נוספת על ידי תריס סורג. את תריסי הגלילה ניתן למצוא עשויים מחומרים שונים מסיביים המגנים באופן מושלם על הכניסה כמו – פלדה מגלוונת, ברזל, אלומיניום וכו'. ההיצע בשוק של תריסי גלילה הוא מגוון ובהחלט וניתן למצוא מגוון רב של עיצובים המתאימים לחנויות המעוצבות בסגנון מודרני כגון חנויות במרכזים מסחריים או קניונים, שאז יש להתאים את העיצוב על פי רוח המותג ואופי המקום.

תריסי גלילה אוטומטיים או ידניים – ההבדלים בין השניים

רוב תריסי הגלילה יגיעו בצורת הרמה, כלומר התריס עצמו יהיה מוחבא בתיבה המותקנת מעל הקיר, כאשר התריס יתגולל לתוכה, או בצורת הרמה, כאשר התריס יהיה פתוח בתוך הקיר בצורה נסתרת. תריסי גלילה עבור חנויות ועסקים מגיעים בשני אופניים: ישנה סגירה ופתיחה ידנית וישנה סגירה ופתיחה אוטומטית. סגירה ידנית תעשה על ידי משיכת התריס כלפי מטה וסגירתו לקרקע באמצעות מעול ידני. פתיחה וסגירה חשמליים הם הפופולריים והנוחים ביותר, כיוון שהם מאפשרים סגירה אוטומטית באמצעות מתג או על ידי שלט.

תריסי גלילה אטומים או בתצורת סורג

בתחום תריסי הגלילה ניתן למצוא שני סוגים פופולריים, כאשר האופציה הנפוצה היא תריס גלילה אטום לגמרי אשר נסגר על ידי שלבים רצופים העשויים מפלדה מגולוונת או ברזל הזהים לתריסי הגלילה הביתיים. תריסים אלה אוטמים באופן הרמטי את הכניסה לחנות או המפעל ואינם מאפשרים חדירה של מזיקים שונים, ולכן הם מתאמים לפתחים בהם מדובר על הפתיחה המרכזית ולא כאמצעי מיגון משנה. תריס סורג אף הוא עשוי מברזל או פלדה והוא משמש לצורך אמצעי הגנה נוסף, כאשר יש אופציה לראות את הקיים בתוך החנות גם כאשר הסורג סגור. את סורג זה מוסיפים לרוב להגנה נוספת על פתח בית העסק בנוסף לדלת זכוכית. גם באופציה זאת ניתן לבחור בין סגירה ידנית לסגירה חשמלית.

אם כך, ניתן לומר כי ההיצע הוא רב וקיימים מספר רב של דוגמאות ועיצובים מרהיבים של תריסים חשמליים, כך שניתן להוסיף אותם לכל פתחי חנות מבלי לפגוע בעיצוב הקיים במקום. 

WhatsApp chat