על פי נתונים אחרונים ממשרד התחבורה עולה כי כמות המכוניות על הכביש הינה כפולה ממספר הנהגים! מה שאומר שהכביש נעשה צפוף וכך גם פתרונות החניה… מנהלים מתוסכלים מגיעים בלחץ בבוקר אל משרדם, אנשים עייפים נטרפים מרוב סיבובים בשכונה וכולם מחפשים בסך הכל היכן לחנות את הרכב. על כן, אין זה פלא שבשנים האחרונות נוצרות עוד ועוד חניות פרטיות המוקמות בשטח הבית צמוד הקרקע, הוילה או הבניין, המאפשרות לבעלי הבית סוף סוף לחנות בזריזות ובקלות במקום ייעודי השמור רק להם. וכמובן שחניה זו, חייבת להישאר פרטית ומוגנת, כך שאיש לא יוכל לחנות בה מלבדכם!

 

הגנה טובת מראה

זה הזמן להכיר לכם את הפיתרון המושלם: תריס חשמלי לחניה. עשוי ברזל ופלדה שמגנים היטב על שטח החניה ומונעים נזקים ונפתח באמצעות שלט או ידנית אם תעדיפו. התריס הוא לא רק אמצעי הגנה מעולה מפני רכבים חונים אחרים וגניבות, אלא גם השלמה למראה הבית או העסק, המיוצר ברמת גימור גבוהה ותורם למראה הכריזמטי המיוחד של השטח מבחוץ.

מי מתקין תריסים חשמליים?

מנוע חשמלי יתרגם את הפקודה לכדי פתיחה וסגירה של התריס, מה שדורש יעילות, מהירות ותנועה חרישית. על כן, אין להתקין באופן עצמי תריס חשמלי לחניה מחיר כבד עלול להיות לכך! יש להיעזר בחברה מקצועית המעניקה שירות התקנות מקצועי, שתתאים את התריס אל גודל החניה, את המנוע אל גודל התריס ואת הצורה והצבע אל הטעם האישיים שלכם. חברת new door המקצועית פועלת בשטח מזה זמן רב ומציעה שפע פתרונות טובים עבורכם. השירות כולל יחס אישי אדיב, ליווי מלא משיחת הייעוץ הראשונה ועד ההתקנה בשטח, מתן אחריות ושירות תיקונים במידת הצורך.

מעוניינים לשלב בבית תריס חשמלי לחניה במחיר משתלם? איכות וגם שירות מקצועי ואמין הם פרמטרים שחשובים לכם? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700